Czuchnowski opóźniony w czasie

  

„Wyborcza”, której nie jest wszystko jedno, opisała rzekome związki żony min. Zbigniewa Ziobry Patrycji Koteckiej z półświatkiem przestępczym. Wojciechowi Czuchnowskiemu posłużyły jako główne źródło zeznania „skruszonego” gangstera, który od lat jest ścigany listem gończym.

Twórcą pierwszych rewelacji – w tym pomówień na tle obyczajowym – był biznesmen i vloger-skandalista Zbigniew Stonoga. Można pogratulować doboru wiarygodnych źródeł. Nie tak dawno Agnieszka Kublik apelowała do dziennikarzy, by nie powielali wrzutek Stonogi – gdy były one niewygodne dla poprzednich władz. Najwyraźniej nie zdążyła przekazać uwag koledze z redakcji. A swoją drogą, skoro Czuchnowski sprawdzał temat powiązań żony min. Ziobry aż pięć lat, dlaczego zdecydował się na uderzenie dopiero teraz? Tłumaczenie, że miał skrupuły z powodu znajomości z Kotecką, nie przekonuje.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts