Polska szkoła wolna od ideologii

  

Niestety, dzieci i młodzież szkolna stały się kolejną ofiarą doraźnej walki politycznej. W perfidny sposób promowana jest ideologia gender, która stała się orężem w rękach różnych organizacji lewackich lansujących swoich kandydatów w wyborach prezydenckich. Najlepszym przykładem jest ulotka „Zdrovve Love”, czyli program edukacji gender dla dzieci ze szkół podstawowych, finansowany przez władze Gdańska.

Smutne jest to, że tylko nieliczni kuratorzy oświaty starają się zapobiec demoralizacji i uchronić dzieci przed szkodliwymi treściami ideologii LGBT. Jedną z osób, które bronią młodzież przed szkodliwą ideologią, przed „tęczową zarazą”, jest Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty, która mówi wprost o kłamstwie i deprawacji, stwierdzając, że stojące za projektem środowiska LGBT „ukrywają ideologiczne genderowe treści pod hasłami programów prozdrowotnych”. Młodzież też ma dość indoktrynacji i organizuje w Gdańsku pikietę pod hasłem „Szkoła wolna od ideologii”, a Daniel Nawrocki, młodzieżowy radny miasta, przywołał słowa papieża Franciszka, że potrzeba obiektywnej edukacji seksualnej, tj. takiej, która nie zawiera ukrytej „kolonizacji ideologicznej”.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts