Zmarł popularny aktor Paweł Królikowski. Miał 58 lat

Paweł Królikowski / fot. YouTube/mat.pras.

  

Nie żyje aktor Paweł Królikowski. Zmarł dziś nad ranem w wieku 58 lat – podał w czwartek „Super Express”.

Aktor znany m.in. z roli Kusego w serialu "Ranczo" miał od kilku lat problemy ze zdrowiem - jakiś czas temu przeszedł poważną operację wycięcia tętniaka mózgu, a przed Bożym Narodzeniem ponownie trafił do szpitala na oddział neurochirurgiczny. Podczas premierowego wydania 12. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor opowiedział o swojej chorobie i wyznał, że otarł się o śmierć.

Według se.pl Królikowski zmarł w szpitalu. W kwietniu aktor skończyłby 59 lat. Był mężem aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Grażynka z "Klanu") i ojcem pięciorga dzieci: Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana. Bratem Pawła Królikowskiego jest Rafał, który także zajmuje się aktorstwem.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: se.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Tomasz Sakiewicz: „Opozycja musi być bardziej konstruktywna, bo sama wyklucza się z debaty”

zdjęcie ilustracyjne, / TVP Info/printscreen

  

Niezależnie od tego, kiedy te wybory się odbędą, to opozycja musi zmienić swój sposób postępowania i być bardziej konstruktywna, bo ona się sama wyklucza z debaty - mówił redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz w TVP Info.

Bez względu na to, kiedy miałyby odbyć się te wybory, głosowanie korespondencyjne jest dobrym rozwiązaniem również na przyszłość. To jest w ogóle przyszłość demokracji. Wiadomo, że świat posuwa się do przodu, istnieje poczta - teraz termin jest za krótki, ale być może należy się też w przyszłości zastanowić nad głosowaniem elektronicznym

- wskazał Tomasz Sakiewicz.

Jak zauważył "jest mnóstwo możliwości, żeby te wybory się odbyły w inny sposób, niż tylko przez pójście do komisji wyborczej. "Nie wiemy co będzie 10 maja, ale epidemia pewnie do tej pory nie ustąpi" - dodał.

[polecam:https://niezalezna.pl/320754-sakiewicz-punktuje-opozycje-im-chodzi-tylko-o-awanture-demokracja-juz-nie-jest-tyle-warta]

Problem nie polega na tym, że opozycja nie chce głosowania korespondencyjnego, bo jeszcze do niedawna tego chciała. Pragnę zwrócić uwagę, ze jeszcze istnieje czwarta możliwość przesunięcia terminu wyborów, po prostu poprawka konstytucyjna. Wystarczyłoby żeby PO zaproponowała coś na co zgodzi się PiS - na przykład przesunięcie wyborów o miesiąc, kiedy jeszcze nie skończyła się kadencja Andrzeja Dudy, wtedy ten problem byłby niewielki. Opozycja nic takiego nie robi, bo tak naprawdę chodzi o to, żeby tym terminem wyborów uderzać w obecną ekipę, a zdrowie obywateli ma tu absolutnie trzeciorzędne znaczenie

- zaznaczył redaktor Sakiewicz.

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" podkreślił, że niezależnie od tego kiedy te wybory się odbędą, opozycja musi zmienić swój sposób postępowania i być bardziej konstruktywna, bo ona się sama wyklucza z debaty.

Dziś można szukać konkretnych rozwiązań, tylko rzeczywiście musi być to oparte o większość konstytucyjną.

- podsumował.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, TVP Info

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts