Bloger Tusk

  

„PiS już wie, że niedługo straci władzę. Mimo nadciągającego kryzysu rozda jeszcze trochę pieniędzy (głównie swoim), aby zbudować mit złotej epoki Kaczyńskiego. Winę za bankructwo i drożyznę zrzuci na następców. Taka strategia” – napisał wczoraj na Twitterze Donald Tusk. Ta wypowiedź, zresztą jak większość z ostatniego tygodnia, pokazuje, dlaczego jest on już byłym politykiem.

Zero blasku i polotu. Sugeruje, że władzy nie opłaca się przejmować, lecz jedynie czekać na porażkę PiS. Niewytłumaczone jest również, jakim swoim PiS rozda pieniądze. Emerytom? Rodzinom z dziećmi? No, rzeczywiście straszna zbrodnia. Wiadomo, że powinien rozdać Niemcom i biznesmenom z PO. W takiej żałosnej formie Tusk to niemal gwarant zwycięstwa prezydenta Dudy. A dla polityków to kolejna surowa lekcja. Możesz być na szczycie, a chwilę później zjeżdżasz do poziomu blogera.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts