Cyngle z kapiszonami

  

Ostatnio „Wyborcza” co rusz ogłasza „rewelacje” dotyczące osób związanych z prawicą. Najpierw uderzono w mec. Jolantę Turczynowicz-Kieryłło (że ugryzła), a następnie w Patrycję Kotecką, żonę ministra Zbigniewa Ziobry (że królowa mafii). Teksty oczywiście opatrzone wielkimi tytułami z dopiskiem „Tylko u nas”. Nie dziwi, że tylko u nich, bo taką ilość bzdur i przekłamań może pomieścić jedynie „GW”.

Pani mecenas bowiem istotnie ugryzła w rękę mężczyznę, ale wcześniej została przez niego napadnięta: była duszona; napastnik zaatakował także jej syna. Gazeta Michnika przemilczała to, co jej nie pasowało. Wczoraj zaś ukazał się tekst dotyczący Patrycji Koteckiej, w którym chciano ją przedstawić jako „królową mafii”. Tekst oparty na relacji Piotra K. ps. Broda, któremu prokuratura już dawno zabrała status świadka koronnego, oraz na słowach prywatnego detektywa Jerzego Godlewskiego. W 2011 r. był on tymczasowo aresztowany pod zarzutami gwałtu, znęcania się oraz nakłaniania do usunięcia ciąży, wyłudzania pieniędzy i nakłaniania do składania fałszywych zeznań. Akt oskarżenia został już skierowany do sądu. Najwyraźniej przedwyborczy amok odebrał publicystom „Wyborczej” ostatnie resztki rozumu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts