Tuska pocałunek śmierci?

  

Na pomoc Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, która może mieć kłopot z wejściem do II tury w wyborach prezydenckich, postanowił ruszyć Donald Tusk.

W Białymstoku straszył i roztaczał wizję niczym z sennego koszmaru, w której opisał Polskę jako kraj zdegenerowanej i pełnej agresji władzy, z „odorem przestępstwa, gangu i mafii” unoszącym się nad instytucjami państwowymi i tchórzliwym prezydentem. Zwłaszcza to ostatnie brzmi osobliwie w ustach polityka, którego styl rządzenia można określić jako strategię uników – tak, aby się nie narażać, nie podejmować trudnych i niepopularnych decyzji. Co innego Andrzej Duda, który nieraz pokazał, że jest politykiem samodzielnym, potrafi podjąć niepopularną dla swojej formacji decyzję, ale udowodnił też, że nie zatańczy tak, jak zagra mu opozycja.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts