W najnowszym numerze „GP”: Pierwszy wywiad z Jarosławem Kaczyńskim po konwencji

W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym w kioskach od środy 26 lutego) pierwszy wywiad z Jarosławem Kaczyńskim po konwencji. „Wszyscy politycy naszego obozu muszą mieć świadomość, że teraz mają zapomnieć o własnych ambicjach, karierach politycznych czy jakichś planach rozbudowy swoich formacji. Prezydent Andrzej Duda wygra wybory tylko wówczas, gdy wszyscy będą ofiarnie pracowali na jego sukces, a nie rozglądali się za korzyściami dla siebie. Łączą nas idee, program, który obiecaliśmy naszym wyborcom zrealizować, i to jest absolutny priorytet” - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński. Do tego numeru tykodnika dołączona jest specjalna naklejka.

Okładka tygodnika "Gazeta Polska"
Gazeta Polska

Pan prezydent Andrzej Duda ma ogromne szanse na zwycięstwo. Jest tylko jeden warunek. On i cała Zjednoczona Prawica, również nasi sympatycy, muszą twardo walczyć do ostatniej minuty kampanii. Dokładnie tak, jak to było pięć lat temu. Jeśli tak będzie, to jestem spokojny o wynik wyborów. Powtarzam: wszystkie ręce na pokład!
- mówi Jarosław Kaczyński w rozmowie z Katarzyną Gójską i Tomaszem Sakiewiczem

Ponadto w numerze:

Artykuł Tomasza Duklanowski ego „Ponad 50 świadków obciąża Grodzkiego. Marszałek chowa się za prawnikami”.
 
„Już ponad 50 świadków obciąża swoimi zeznaniami marszałka Senatu, a funkcjonariusze CBA wciąż docierają do kolejnych osób. Pojawiają się coraz to nowe dramatyczne świadectwa byłych pacjentów prof. Tomasza Grodzkiego. Tymczasem marszałek Senatu przy pomocy swoich dobrze opłacanych prawników zasypuje dziennikarzy i świadków pozwami oraz aktami oskarżenia. Wydaje się, że najchętniej widziałby w więzieniu wszystkich, którzy docierają do prawdy na temat jego przeszłości”.
- ujawnia Tomasz Duklanowski.
 
Tekst Grzegorza Wierzchołowskiego „Nitras w akcji - Sejmowe pyskówki posła PO ”

„Panie pośle Nitras, proszę nie pokrzykiwać” – zwrócił się w styczniu 2018 roku ówczesny marszałek Sejmu Marek Kuchciński do parlamentarzysty PO. „Ja nie pokrzykuję, ja polemizuję” – odpowiedział z ław sejmowych Sławomir Nitras. To charakterystyczne zachowanie posła, wiodącego prym wśród najbardziej ordynarnych krzykaczy sejmowej opozycji.
- czytamy w artykule.
 
Szczególnej uwadze polecamy artykuł Huberta Kowalskiego „Narysuj penisa, będziesz wzorowym uczniem. Jak władze Łodzi indoktrynują dzieci”.

Rysowanie penisów, oswajanie masturbacji, pogadanki o LGBT i wpajanie, że seksualność towarzyszy człowiekowi już od momentu narodzin – to tylko niektóre z tematów, jakie pojawiają się na zajęciach z edukacji seksualnej, prowadzonych przez przodującą w tej tematyce lewacką fundację Spunk. A promują ją m.in. władze Łodzi, Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar i Jerzy Owsiak.  
- informuje w tekście Kowalski.
 
Z kolei Jacek Liziniewicz przygląda się dokładnie kłótni o niedźwiedzia polarnego.

„27 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Żyjące na wolności drapieżniki reagują na to święto tylko ziewnięciem, ale dla ruchu ekologicznego co roku ten dzień staje się okazją do straszenia ludzkości zmianami klimatycznymi i chudymi misiami. Tymczasem warto poznać kilka faktów”.  
- zauważa dziennikarz.

Z tygodnikiem dodatek na Dzień „Żołnierzy Wyklętych”

W numerze plastusiowy komentarz Barbary Pieli

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

Czytaj w tygodniku „Gazeta Polska”.
Tygodnik dostępny również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

#Gazeta Polska #Jarosław Kaczyński #wywiad

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo