Akcja zbierania podpisów ruszyła pełną parą!

W całej Polsce ruszyła akcja zbierania podpisów poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy. W okręgu 10 w miniony weekend zorganizowana została równocześnie w siedmiu miastach powiatowych: w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Radomsku, Tomaszowie Maz. Opocznie, Skierniewicach i Rawie Mazowieckiej. Natomiast już dzisiaj, o godz. 12.00 na Rynku Trybunalskim w Piotrkowie Trybunalskim, odbędzie konferencja prasowa z udziałem m.in. Marszałka Seniora Antoniego Macierewicza.

W akcji uczestniczyli posłowie, samorządowcy, członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości oraz Klubów "Gazety Polskiej", którzy na lokalnych rynkach zbierali podpisy poparcia.

Spotykaliśmy się z dużą życzliwością i wsparciem. Mieszkańcy regionu chętnie składali swój podpis na listach, życząc powodzenia prezydentowi Andrzejowi Dudzie w wyborach 10 maja, wierząc w wygraną w I turze, a wiele osób prócz złożonego podpisu poparcia deklarowało pomoc w kampanii, udostępnienie swoich ogrodzeń na zawieszenie banerów, czy swój czas i pracę na roznoszenie materiałów wyborczych

- relacjonuje jeden z uczestników akcji. 

To początek pracy w kampanii, w którą zaangażowało się już wiele osób również spoza struktur PiS.

Już dzisiaj, o godz. 12.00 na Rynku Trybunalskim w Piotrkowie Trybunalskim, odbędzie konferencja prasowa z udziałem Marszałka Seniora Antoniego Macierewicza, parlamentarzystów i samorządowców poświęcona rozpoczętej kampanii prezydenckiej i powołaniu sztabu wyborczego w okręgu 10.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts