Kluby w akcji

  

Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Łowicza zapewnił, że dopóki on będzie prezydentem RP, dopóty żaden z programów społecznych, które wprowadził rząd Zjednoczonej Prawicy, nie zostanie cofnięty. Ten przekaz jest szalenie mocny – w domyśle tylko głos na mnie to gwarancja, że to zostanie.

Mnie jednak zaciekawiło coś innego. Bo znów nie zabrakło tych, którzy próbują zakłócać spotkania prezydenta RP z Polakami. Złośliwi nazywali ich „mieszkańcami Pucka” albo Kaszubami w Łowiczu – w nawiązaniu do ostatnich skandalicznych wydarzeń z ich udziałem. Tyle tylko, że dziś nie byli tak głośni – to za sprawą zwolenników prezydenta, m.in. członków klubów „Gazety Polskiej”, którzy – jak sami mówią – postanowili „nakryć ich czapkami”. Zrobili to grzecznie, ale głośno. I skutecznie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts