Furia i strach

  

Od kilku tygodni odbywa się bezprzykładny atak na media Strefy Wolnego Słowa, na naszych dziennikarzy, klubowiczów i na mnie osobiście. Nigdy nas nie oszczędzano i jestem przyzwyczajony, że atakują nas znacznie silniej niż innych. Sprawa marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego zachwiała pomysłem opozycji na stworzenie z Senatu państwa na wewnętrznej emigracji.

Jakkolwiek broniliby go, kompromitacja to straszna i na dłuższą metę doprowadzi do ich upadku. Wielka demonstracja klubów „Gazety Polskiej” rozbiła całą akcję w sprawie sądów. Piękna gala „Gazety Polskiej” była pokazem siły, czaru i atrakcyjności polskiej kultury i patriotyzmu. Wrogowie mają powody do nienawiści. Dużo ciekawsze są zachowania tzw. elit biznesowych. Również po tej stronie barykady. Myślę, że czasem dobra zmiana powinna się przyjrzeć, jak ludzie, których promuje, zachowują się w przełomowych chwilach. Nie będzie wtedy zaskoczeń.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts