Już dziś powtórka gali Gazety Polskiej. Całość tylko w TV Republika

Zdjęcie ilustracyjne / Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Nie oglądaliście gali Człowiek Roku 2019 "Gazety Polskiej"? Nic straconego - już dziś na antenie Telewizji Republika będziecie mogli obejrzeć powtórkę z całości tego wydarzenia, podczas którego uhonorowano m.in. śp. Kornela Morawieckiego, arcybiskupa Marka Jędraszewskiego oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Członkowie prawie 500 Klubów Gazety Polskiej wyróżnili specjalną nagrodą metropolitę krakowskiego, arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Nagroda im. św. Grzegorza I Wielkiego od miesięcznika "Nowe Państwo" powędrowała do Edwarda Mosberga oraz pośmiertnie do śp. Kornela Morawieckiego - w jego imieniu nagrodę odebrał syn, premier Mateusz Morawiecki. 

Z kolei najważniejszy tytuł gali - Człowiek Roku 2019 - przypadł prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu za wygraną we wszystkich wyborach, jakie odbyły się w ubiegłym roku. 

RELACJĘ Z GALI PRZECZYTASZ W NIEZALEZNA.PL

Powtórkę gali Człowiek Roku 2019 "Gazety Polskiej" obejrzeć będzie można w sobotę 22 lutego o godzinie 16.15 na antenie Telewizji Republika


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


153 nowe zakażenia na Ukrainie

/ pixabay.com

  

- O 153 - do 1225 - wzrosła w ciągu ostatniej doby liczba zakażonych koronawirusem na Ukrainie - poinformowało tamtejsze ministerstwo ochrony zdrowia. Bilans zmarłych chorych na Covid-19 zwiększył się o pięć - do 32. 25 osób wyzdrowiało.

"Według danych Centrum Zdrowia Publicznego z godz. 22 (godz. 21 w Polsce) 4 kwietnia na Ukrainie jest 1225 potwierdzonych laboratoryjnie - przy wykorzystaniu metody PCR - przypadków Covid-19. Ogółem odnotowano 32 zgony z powodu Covid-19. Łącznie 25 osób już wyzdrowiało (...)"

- napisał resort na Facebooku.

Wcześniej ministerstwo ogłosiło, że szczyt zachorowań na Covid-19 na Ukrainie jest prognozowany na 14-15 kwietnia.

Z przedstawionych w sobotę rano danych ministerstwa wynika, że najwięcej przypadków zakażeń odnotowano w Kijowie. W sobotę mer ukraińskiej stolicy Witalij Kliczko poinformował, że w mieście jest 214 przypadków Covid-19, w tym 25 infekcji wykryto w ciągu ostatniej doby.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Kijowska Miejska Administracja Państwowa kupiła 400 kamer, umożliwiających mierzenie temperatury i rozpoznawanie twarzy - poinformowały ukraińskie media, m.in. portal Dzerkało Tyżnia i agencja Unian. Media powołują się na dane z centralnego systemu zakupów państwowych Prozorro. Urządzenia mają być zainstalowane do 25 kwietnia.

Dziś kijowska administracja przekazała też na swoim portalu, że od poniedziałku wszystkie osoby wjeżdżające do miasta będą miały mierzoną temperaturę. Ludzie z podwyższoną temperaturą albo z objawami infekcji nie będą wpuszczani do stolicy. Wyjątek stanowią osoby jadące na obserwację lub hospitalizację.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts