Kampania na bosaka

  

Kampania wyborcza rozpoczęła się z przytupem. Małgorzata Kidawa-Błońska odwiedza miejsca, do których od początku istnienia partii nikt z Platformy się nie pofatygował. Jej sztab niemal codziennie przekonuje wyborców o tym, że sale na spotkaniach pękają w szwach. Prawda jest jednak inna: po prostu otoczenie kandydatki nie jest w stanie profesjonalnie zorganizować kampanijnych spotkań w większych pomieszczeniach.

Z kolei Szymon Hołownia odkrył komunikację miejską, polubił nawet podróże autobusami. Po co jednak zamieścił krótki filmik z przejażdżki w otoczeniu ludzi, z którymi nawet nie miał ochoty porozmawiać, i rzucił od niechcenia krótkie „tak”? Jak widać, kampania rządzi się swoimi prawami. Zobaczymy, co odpali publice Krzysztof Bosak, który wrócił w pełni sił po miesiącu miodowym. Jego pomocnicy zbierali podpisy za kandydaturą polityka zupełnie na bosaka i to chyba nie koniec twórczych pomysłów kampanijnych Konfederacji. Strach pomyśleć, co będzie dalej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie, niezalezna.pl,

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts