Przekroczone granice

  

Koszmarny PR na osobach z chorobą nowotworową jest uprawiany przez polityków opozycji oraz ich zwolenników. W mediach społecznościowych wylewają się wulgaryzmy połączone ze zdjęciami chorych dzieci z podpisami typu „One umrą – Kaczyński zadecydował”.

To pokazuje, jak niskimi instynktami kieruje się opozycja, która chce grać emocjami po to, by wygrać wybory prezydenckie: już pojawiają się głosy, by prezydent Andrzej Duda zawetował „haniebną” ustawę przyznającą mediom publicznym „miliardy złotych, które mogą być przeznaczone na onkologię”. Jest to oczywiście manipulacja, ponieważ media publiczne nie otrzymują gotówki (czego chciało m.in. PSL), lecz pomoc jest w formie obligacji skarbu państwa i nie ma możliwości przekazania ich jako płatności dla szpitali na onkologię w formie dotacji. Mimo to propagandyści chcą rozpalić emocje na kłamstwie i ludzkim nieszczęściu, chociaż są ogólnie dostępne informacje na temat Narodowej Strategii Onkologicznej, na którą rząd przeznaczył 11 mld zł. I o tym trzeba nieustannie informować Polaków także po to, by pokazać podłość przemysłu pogardy uprawianego przez opozycję i sprzyjające jej media.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts