Lis się przechytrzył

  

Gdyby przyznawano Oscary za bezinteresowną podłość, Tomasz Lis byłby jednym z faworytów. Choć liberalny redaktor wyraźnie nie ma szczęścia do obrzucania błotem Andrzeja Dudy. Raz skompromitował się atakiem na jego córkę. Teraz obarczył prezydenta odpowiedzialnością za wsparcie finansowe dla TVP.

Uczynił to w perfidnym stylu, twierdząc, że „spadnie też na niego wina za śmierć ludzi, którzy umrą, bo zabraknie pieniędzy na ich terapię onkologiczną”. Lis to kliniczny przykład postawy środowiska liberalnego, które ma zadziwiającą łatwość w miotaniu najcięższymi oskarżeniami podpartymi logiką przedszkolaka. Nie chodzi zresztą tylko o absurdalny charakter zarzutów, ale też o fatalny pomysł używania poważnych problemów ludzi z chorobami onkologicznymi do brudnych gier wyborczych. Riposta prezydenta przyszła szybciej, niż się Lis spodziewał, bo na konwencji rozpoczynającej kampanię urzędujący prezydent przypomniał o Narodowej Strategii Onkologicznej, której sam był inicjatorem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts