Nokaut w pierwszej rundzie!

  

Większość prawicowych komentatorów zalecała Andrzejowi Dudzie i jego sztabowi niegranie zbyt ostro w kampanii wyborczej, gdyż może to zrazić niezbędną do wygrania w II turze dość liczną grupę wyborców, która nie lubi ekstremów.

O zwycięstwie w I turze owi „realiści” kazali nam nawet nie myśleć. Ekscesy bojówek partii antypolskiej podczas uroczystości państwowych z udziałem prezydenta RP, bezczelne ich wspieranie przez kandydatkę tejże partii oraz rosnące właśnie wskutek tego poparcie dla Andrzeja Dudy w ostatnich sondażach wskazuje, że tchórzliwy „realizm” nie wiedzie do sukcesu. Zrozumiało to najwidoczniej kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości, zrozumiał sam prezydent. Pełna mocy konwencja wskazuje, że postawiono na zwycięstwo w I turze. I słusznie!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts