Brednie Sośnierza

  

Sympatyczni ludzie opowiadający antypolskie brednie są bardziej szkodliwi od tych, którzy nie są sympatyczni. Do tych bardziej szkodliwych należy Dobromir Sośnierz, który wraz z objęciem poselskiego mandatu zrzekł się wszelkiej oryginalności i powtarza każdą brednię Konfederacji.

O reformie sądów bredził, że jest „fatalną reformą, która niczego nie zmieniła” i postulował, by „nie wymieniać sędziów, nie rozdrażniać”. Z kolei w programie Katarzyny Gójskiej 7x24, broniąc kolegów udzielających wywiadów „Sputnikowi”, Sośnierz wpisał się idealnie w linię Kremla, stwierdzając, że „wywiadu udziela się agencjom amerykańskim, włoskim, dlaczego nie rosyjskim?”. Rosja to nie bandycki kraj napadający na sąsiadów i dopuszczający się zbrodni, a taki sam jak inne, mający swoje interesy – na upowszechnianiu tego kłamstwa bardzo zależy Putinowi. I po to Rosji potrzebne są wywiady liderów Konfederacji w „Sputniku” – by tworzyć wrażenie, że współpraca z Rosją jest możliwa. A po co jej to wrażenie? Po to, by gdy napadnie na kolejny kraj, mogła to zrobić możliwie bezkarnie. Dlatego Sośnierz i jemu podobni są de facto PR-owcami zbrodni Moskwy, szykującym grunt pod jej przyszłe napaści.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts