Czy Polacy mają prawo - tak jak choćby Włosi, Niemcy, Francuzi - do własnego kształtowania wymiaru sprawiedliwości? Oczywiście, ale chyba nie wszyscy w Europie chcą to przyznać. Pomóżmy im, biorąc udział w naszej wielkiej akcji wysyłania e-maili. Można wysłać wiadomość po niemiecku, angielsku, włosku i francusku do najważniejszych tamtejszych instytucji i redakcji.

Portal niezalezna.pl opublikował formularze, dzięki którym mogą Państwo łatwo wysłać e-mail różnych językach do europosłów, komisarzy EU i redakcji popularnych tytułów prasowych w krajach UE.

Wystarczy kliknąć poniższy link, aby można było wysłać gotową do wybranych adresatów.

TUTAJ WERSJA W JĘZYKU ANGIELSKIM

TUTAJ WERSJA W JĘZYKU NIEMIECKIM

TUTAJ WERSJA W JĘZYKU FRANCUSKIM

TUTAJ WERSJA W JĘZYKU WŁOSKIM

Sukces akcji w dużej mierze zależeć będzie od naszych Czytelników! A wielokrotnie już udowodniliście Państwo, że zawsze można na Was polegać, gdy liczy się dobro Polski.

Już raz podobna akcja w obronie ówczesnego wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Ryszarda Czarneckiego przygotowana przez portal Niezależna.pl zaskoczyła polityków Unii Europejskiej i obiła się szerokim echem w mediach. Była wtedy możliwa tylko dzięki Waszej pomocy! Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie i tym razem.