Nazywa się Duda. Andrzej Duda. Na punkcie tego WIDEO internet oszalał!

  

Konwencja inaugurująca kampanię prezydencką Andrzeja Dudy już za nami. Ale jej echa w sieci nie milkną. Hitem internetu jest jednak jedno nagranie. Tego nie możecie nie zobaczyć!

W Warszawie odbyła się dziś konwencja inaugurująca kampanię wyborczą prezydenta Andrzeja Dudy, który z ramienia PiS będzie się ubiegał o reelekcję w majowych wyborach.

- Andrzej Duda to kandydat marzeń dla tych, którzy chcą, by Polska była sprawiedliwa, silna, rozwijająca się i licząca się w Europie

- mówił podczas konwencji prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Co o prezydencie sądzą internauci i jak ocenili jego pierwszą konwencję? "Jest moc, siła i duma" - pisali.

Podczas konwencji oczywiście nie zabrakło przemówienia samego kandydata, którego wejście jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

Minęło 5 lat, w ciągu których wiele się zmieniło, także Polska, która staje się coraz silniejsza. Najważniejszym celem mojej prezydentury, całego obozu rządzącego jest to, by Polakom żyło się lepiej w znaczeniu materialnym, ale i w kwestii bezpieczeństwa w każdym znaczeniu

- powiedział Andrzej Duda. Wcześniej sala przywitała prezydenta bardzo entuzjastycznie. 

Hitem internetu jest jednak to nagranie. Nie możecie go nie zobaczyć!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...


7 policjantów zakażonych, 95 objętych kwarantanną. Krotoszyńska komenda zaplombowana

/ Komenda policji w Krotoszynie (woj. wielkopolskie)/ Google Street View

  

Komenda policji w Krotoszynie została zamknięta - poinformował rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu Andrzej Borowiak. Siedmiu policjantów zakażonych jest koronawirusem. Niedługo później rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji Piotr Szczepaniak podał, że 95 policjantów zostało objętych kwarantanną. W jednostce uruchomiono procedurę antykryzysową.

- Cały obiekt musimy zaplombować. Mamy siedmiu zarażonych policjantów. Wszystkich pozostałych wysyłamy na kwarantannę. Uruchamiamy procedurę antykryzysową. Delegujemy tam do służby naszych ludzi z innych jednostek - poinformował rzecznik poznańskiej policji.

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie poinformował, że kwarantanną objęto 95 policjantów.

W związku z zaistniałą sytuacją -jak poinformował rzecznik prasowy wojewódzkiej policji w Poznaniu Andrzej Borowiak- komendę policji w Krotoszynie zaplombowano.

- W krotoszyńskiej jednostce uruchomiono procedurę antykryzysową

-podał.

[polecam:https://niezalezna.pl/321239-beda-kolejne-restrykcje-w-zwiazku-z-epidemia-koronawirusa-padly-konkretne-warunki]

Do pracy w Krotoszynie oddelegowano funkcjonariuszy z Ostrowa Wlkp. i z Poznania.

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem u policjanta z Wielkopolski, który służy w policji w Krotoszynie, potwierdzono już wczoraj.


Zapalenie płuc zwane COVID-19, które pojawiło się w Chinach pod koniec 2019. Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła w związku z sytuacją 11 marca stan pandemii. W Polsce od 21 marca obowiązuje stan epidemii. Wprowadzono wiele restrykcji związanych z funkcjonowaniem instytucji, placówek, przekraczaniem granic. W ostatni wtorek rygory zaostrzono.

Choroba wywołana przez wirus SARS-CoV-2 objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. W wielu przypadkach choroba kończy się śmiercią, ale u osób młodszych może przebiegać bezobjawowo lub łagodnie. Szczególnie niebezpieczna bywa dla osób starszych, osłabionych i cierpiących na inne przewlekłe choroby.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts