W Wawrze, od godz. 22 ul. w piątek zostanie zamknięte połączenie ul. Przewodowej z Wałem Miedzeszyńskim, a otwarty zostanie wjazd w Strzygłowską. "Objazd zamkniętego odcinka ul. Przewodowej będzie prowadził ul. Skalnicową lub Strzygłowską. Tą drugą pojadą autobusy linii 142" - przekazał stołeczny ratusz. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca kwietnia.

Natomiast w Ursusie od piątku do końca lutego remontowana będzie ulica Wiosny Ludów. Zamknięty dla ruchu będzie odcinek w rejonie Opieńskiego. "Na czas robót na ul. Rodakowskiego zostanie odwrócony kierunek ruchu (w kierunku ul. Kościuszki), natomiast na ul. Opieńskiego będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Objazd poprowadzony zostanie ul. Kościuszki i tamtędy pojadą także autobusy linii 207" - podał ratusz.

Miasto przypomina, że szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące zmienionych tras autobusów i tramwajów są na stronie: www.wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (www.powiadomienia.um.warszawa.pl) można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.