Hejter w sztabie Kidawy-Błońskiej

  

Administrator hejterskiego profilu Sok z Buraka awansował na jednego ze współpracowników kandydatki na prezydenta. Małgorzata Kidawa-Błońska nie widzi nic niestosownego w tym, by uczynić internautę szefem sztabu wyborczego w Brukseli.

Facebookowa strona, którą zarządzał Marcin Mycielski, ma na koncie wiele obrzydliwych insynuacji. Jedną z najgorszych było oskarżenie Małgorzaty Wassermann o dokonanie aborcji. Gromadka nadpobudliwych trolli dostała sygnał, że może się posunąć bardzo daleko, a w nagrodę zaistnieje w świecie polityki. Jeden z europosłów KO, Krzysztof Lisek, napisał: „Marcin, witamy na pokładzie! Razem góry będziemy przenosić, a wybory wygramy na pewno”. Jeśli „przenoszenie gór” uzyskało nowe metaforyczne znaczenie, to tak – konkurentów Kidawy-Błońskiej czeka intensywne obrzucanie szlamem.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts