Kampania prezydencka będzie kampanią fake newsów i hejtu? Dera: Takimi metodami działa opozycja

/ youtube.com/print screen

  

Jak prezydent zareagował na ordynarne zachowanie KOD na Pomorzu? Czy kampania prezydencka będzie kampanią fake newsów i hejtu? Czy komórka ds. fake newsów przy sztabie Andrzeja Dudy będzie mieć dużo pracy? Na te i inne pytania w „Rozmowie Niezależnej” z Lidią Lemaniak odpowiada sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera.

W poniedziałek, na Pomorzu prezydent Andrzej Duda uczestniczył w uroczystościach z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem. W Pucku i Wejherowie grupa manifestujących próbowała zakłócić spotkanie z prezydentem. Pikietujący mieli ze sobą transparenty, na których widniały hasła m.in. "Konstytucja", "Duda jesteś wstydem narodu", "Duda = 4 litery", "Przestańcie kraść, wyPAD 2020". Demonstrujący gwizdali i wykrzykiwali hasła: "Marionetka", "Będziesz siedział".

W uroczystościach uczestniczyła też wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO), kontrkandydatka Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach prezydenckich, która po całym zajściu podeszła do zadymiarzy, przywitała się z nimi i uściskała ich.

Jak na takie zachowanie zareagował prezydent Andrzej Duda i czy kampania prezydencka będzie kampanią hejtu i fake newsów? Odpowiedź w rozmowie z ministrem Andrzejem Derą:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Chiny: Cofnięto akredytacje dziennikarzom "Wall Street Journal"

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/AbsolutVision/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Chińskie ministerstwo spraw zagranicznych poinformowało dziś, że władze ChRL anulowały akredytacje trzem dziennikarzom amerykańskiego dziennika "Wall Street Journal".

Jako "niedopuszczalne" nazwał MSZ ChRL amerykańskie działania wymierzone w chińskie media w Stanach Zjednoczonych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts