Z OSTATNIEJ CHWILI

Żużlowcy Motoru Lublin drużynowymi mistrzami Polski • • •

Na służbach „zjadł zęby”. Płażyński odpowiada na zarzuty KO wobec Kamińskiego

- Z punku widzenia merytorycznego, nie ma osoby, która na służbach zjada zęby tak, jak pan Mariusz Kamiński, który z jednej strony był twórcą nowych specsłużb takich, jak CBA, które w swojej krótkiej działalności odnotowały ogromne osiągnięcia, również w wymiarze gospodarczym - ocenił w rozmowie z Niezalezna.pl poseł PiS Kacper Płażyński.

Mariusz Kamiński
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Wniosek o odwołanie mnie przyjmuję ze spokojem

- powiedział szef MSWiA, minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński Zapewnił, że do zarzutów ustosunkuje się w trakcie czwartkowej debaty w Sejmie nad wnioskiem o wyrażenie mu wotum nieufności.

Wniosek o odwołanie Kamińskiego złożyli posłowie Koalicji Obywatelskiej, którzy zarzucają mu m.in. "dewastowanie" i "wprowadzanie patologii" w służbach specjalnych.

Nie zasiadam co prawda w komisji ds. służb specjalnych, więc oczywiście nie mam pełnej wiedzy w tym zakresie, więc mogę się opierać wyłącznie na swoich przemyśleniach i tym, czy mam zaufanie do ludzi, którzy niewątpliwie znają od lat działalność pana ministra Kamińskiego, nie mam jakichkolwiek wątpliwości, że jest to osoba niezwykle oddana, która dla polskich spraw pewnie byłaby w stanie oddać wszystko

- ocenił w rozmowie z Niezalezna.pl poseł PiS, Kacper Płażyński.

Myślę, że to mi wystarczy za rekomendację jego osoby, w takim moim wewnętrznym przekonaniu, czy jest odpowiednią osobą do wykonywania swoich obowiązków. Tym bardziej, że z punku widzenia merytorycznego, nie ma osoby, która na służbach zjada zęby tak, jak pan Mariusz Kamiński, który z jednej strony był twórcą nowych specsłużb takich, jak CBA, które w swojej krótkiej działalności odnotowały ogromne osiągnięcia, również w wymiarze gospodarczym. To również dzięki CBA w polskich portfelach zostały setki miliardów złotych - pamiętajmy o tym zawsze, kiedy poddajemy krytyce działalność tego sektora w Polsce

- dodał.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Mariusz Kamiński #Kacper Płażyński

Lidia Lemaniak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo