Niewinny jak Stonoga

  

Coraz więcej czarnych chmur zbiera się nad Zbigniewem Stonogą, który kreował się na bojownika z systemem i filantropa.

W styczniu został zatrzymany za kierowanie gróźb karalnych pod adresem ministra sprawiedliwości i jego żony, teraz media obiegła wieść o zatrzymaniu żony i syna przedsiębiorcy, którzy są oskarżani o pranie brudnych pieniędzy i przywłaszczenie pieniędzy z jego fundacji. Byłoby to o tyle perfidne, jeśli zarzuty się potwierdzą, że biznesmen wraz z rodziną żerowali na ludziach w dramatycznych sytuacjach zdrowotnych i życiowych. Skazywany w przeszłości m.in. za oszustwo Stonoga odwraca kota ogonem i opowiada, jakoby był wraz z rodziną prześladowany z powodów politycznych, a w mediach społecznościowych bezczelnie atakuje. Przykre, że dla wielu internautów jego wulgarny język i pseudoodwaga stają się postawami godnymi niemal uwielbienia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts