KOD myśli, że wolno mu wszystko? Słynną przyczepę zaparkowano na trawniku w centrum miasta

Od czasu skandalicznego zachowania garstki osób z Komitetu Obrony Demokracji podczas wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy, po sieci krążą zdjęcia przyczepy, którą jeżdżą po całej Polsce, śledząc głowę państwa. Tym razem nasz Czytelnik przyłapał ich na parkowaniu w niedozwolonym miejscu w centrum Warszawy. Czyżby uznali, ze uściski Małgorzaty Kidawy-Błońskiej dają im przyzwolenie na wszystko?

Przyczepa KOD zaparkowana na trawniku
niezalezna.pl

"Oszust", "zdrajca" czy "będziesz siedział" - takie okrzyki wznosiła niezbyt liczna grupa przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji podczas przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku. Po wszystkim zebrali gratulacje od... uśmiechniętej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Od obrażających prezydenta KODziarzy, których początkowo próbowano przedstawić jako lokalnych mieszkańców, odcięli się już miejscowi Kaszubi. A dowodem na to, że wulgarni zadymiarze to nie "miejscowi" są zdjęcia przyczepy, którą dojechali do Pucka. Na zdjęciach w sieci widać, że mają one warszawskie rejestracje.

KODziarze wrócili już najwyraźniej do stolicy, bo ich przyczepę i samochód zaparkowano w centrum miasta na ulicy Matejki. Jak wynika ze zdjęć przesłanych przez naszego Czytelnika, członkowie KOD-u nie przejmują się przepisami i parkują... na trawniku.

A oto dowód:

 

 Źródło: niezalezna.pl,

#Komitet Obrony Demokracji #KOD #przyczepa

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo