Bat na warchołów

  

Kolejny raz rozsyłane po Polsce uliczne bojówki partii antypolskiej zakłóciły państwowe uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Skoro wreszcie powoli rząd bierze się do dyscyplinowania kasty sędziowskiej, to czemu dotąd nie reaguje zdecydowanie na ewidentne łamanie prawa przez zawodowych rozrabiaczy, z którymi solidaryzuje się kandydatka na prezydenta RP?

Nie trzeba być prawnikiem, by od ręki wskazać kary z kilku ewidentnie łamanych paragrafów Kodeksu karnego. Jeśli promowane przez Platformę Obywatelską skrajne chamstwo takich bojówkarzy nie zostanie teraz zduszone, może się wkrótce przerodzić w działania już wprost zbrodnicze! To towarzystwo jest w istocie tchórzliwe i wystarczy raz czy dwa zastosować przewidziane prawem kary – zwłaszcza finansowe! – a wichrzyciele znikną jak zdmuchnięci.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts