Robert Kubica jednak w DTM? Polak wspierany przez Orlen ma występować w prywatnym aucie

Robert Kubica jednak w DTM? / twitter.com/R_Kubica

  

Według informacji portalu powrotroberta.pl w czwartek na specjalnej konferencji mają zostać ogłoszone starty Roberta Kubicy w serii DTM w najbliższym sezonie. Polak sponsorowany przez koncern PKN Orlen ma występować w prywatnym aucie, przygotowanym przez BMW.

Z końcem stycznia BMW poinformowało, że szóstym kierowcą tego teamu zostanie Jonathan Aberdein. Dla Kubicy oznaczało to, że jedyną możliwością startów w tegorocznym sezonie w serii DTM jest wejście do zespołu klienckiego.

Zależało na tym koncernowi PKN Orlen, który chce promować się na rynku niemieckim. Według portalu powrotroberta.pl polski potentat na rynku paliw i Robert Kubica mieli ustalić wszystkie szczegóły startów krakowianina w serii DTM w sezonie 2020.

Potwierdzenie tej informacji ma nastąpić jeszcze w tym tygodniu – w czwartek na specjalnej konferencji prasowej z udziałem Roberta Kubicy oraz prezesa PKN Orlen, Daniela Obajtka.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: powrotroberta.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Ministerstwo Zdrowia: 77 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Łącznie - 2132

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Mamy 77 nowych przypadków zakażenia koronawirusem - to najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia. Łącznie wykryto już 2132 zakażeń, jest też 31 ofiar śmiertelnych COVID-19 w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Jest ich 77. 

Potwierdzone przypadki dotyczą pacjentów z województw: śląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i pomorskiego. 

2132 zakażonych koronawirusem w Polsce, 31 ofiar śmiertelnych - to obecny bilans epidemii w Polsce.

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. Podejrzewa się, że do zarażenia koronawirusem, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, doszło w Chinach pod koniec 2019 r. na targu w Wuhanie, stolicy prowincji Hubei.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts