Na posła PO Stefana Niesiołowskiego zawsze można liczyć! Dziś wypowiadając się dla Onetu polityk w najlepszy sposób zareklamował nową inicjatywę „Gazety Polskiej” i stowarzyszenia Solidarni 2010.

W dniach 20-22 lipca w Chmielnie (w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej) odbędzie się II zjazd młodzieży patriotycznej Wataha 2012. Jego tegorocznymi gośćmi mają się stać m.in. Tomasz Sakiewicz, Antoni Macierewicz, Krzysztof Wyszkowski, prof. Andrzej Zybertowicz, prof. Sławomir Cenckiewicz, Ewa Stankiewicz.

Nie wszystkim jednak zjazdy młodzieży patriotycznej się podobają. Wśród nich poseł partii rządzącej Stefan Niesiołowski. - Psychiatra powinien tam być obecny – oświadczył polityk PO, komentując zorganizowanie imprezy dla portalu onet.pl. - To będzie zjazd kandydatów do Tworek – dodał. Jak uważa Niesiolowski, „Wataha” ma znaczenie „jedynie propagandowe”. - My nie mamy odpowiedników Macierewicza, Zybertowicza, Sakiewicza czy Stankiewicz. Jeżeli u nas w Platformie są organizowane spotkania młodzieżówki, to mają one charakter normalny – uważa poseł.

Nie ma najlepszej reklamy, niż zła opinia posła Niesiołowskiego o planowanej imprezie. Dlatego zachęcamy tych, którzy jeszcze o niej nie słyszeli do przyłączenia się do nas w Chmielnie. Szczegóły organizacyjne znajdują się TU.