Zasługi nie gwarantują bezkarności?

  

Historia agenta Tomka, czyli Tomasza Kaczmarka, byłego tajnego agenta CBA, pokazuje dobitnie, że nikt nie może czuć się bezkarny. Nawet ten, kto w przeszłości zasłużył się w walce z przestępczością.

Spowiedź agenta Tomka – jak zatytułował swój materiał TVN – to był występ człowieka, który nie może wyjść z szoku, że mimo znajomości z nadzorcami służb specjalnych i zasług sprzed lat ma poważne problemy z organami ścigania. Tymczasem śledczy wykonują tylko swoją robotę, potwierdzając, że nie ma świętych krów. Choć słowa byłego agenta CBA w zestawieniu z materiałami sprawy Kwaśniewskich budzą wątpliwości, watek ten powinien być zweryfikowany przez prokuraturę. Nie wyobrażam sobie, by było inaczej. Należy też pamiętać, że gdyby w śledztwie słowa Kaczmarka nie potwierdziły się, mogą mu grozić zarzuty związane np. ze składaniem fałszywych zeznań.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts