Odważny Budka

  

Zjednoczona opozycja ma nowego przewodniczącego. Został nim Borys Budka. Co to oznacza? Zapewne nic.

Jak na razie nowy szef PO odznaczył się tym, że na pierwszej zorganizowanej w Katowicach konferencji prasowej zapowiadał, że po odzyskaniu władzy przeprowadzi „transformację energetyczną Śląska” i „likwidację smogu”, czyli, jak rozumiem, chodziłoby o likwidację gospodarki opartej na energii węglowej. Tak powiedział na Śląsku przewodniczący Budka. Taki odważny facet. Ciekawe, czy takie deklaracje to jest to, o co chodzi w skutecznej polityce opartej na zdobywaniu głosów, a nie ich gremialnym traceniu. W każdym razie swoją kadencję rozpoczął z przytupem. Oczywiście żarty na bok. Niczego nowego po Platformie po tych wyborach nie należy się spodziewać. Żadnej deklaracji zmiany uprawiania polityki poza popieraniem wszelkich inicjatyw: polskich i zagranicznych, uderzających w polski rząd, nie dało się od nowych władz PO usłyszeć. No chyba, żeby jako deklarację wspierającą rząd, a na pewno przysparzającą mu głosów górników, uznać tę o transformacji energetycznej Śląska. Na bezrybiu i rak ryba.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts