Poznaliśmy gospodarzy Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet

/ twitter.com / @handballpolska

  

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet odbędą się w 2024 roku na Węgrzech, w Austrii i Szwajcarii - poinformowano w sobotę. Impreza odbędzie się w dniach 28 listopada - 15 grudnia. O organizację starała się także Polska wraz z Czechami i Słowacją.

Po raz pierwszy w kobiecym czempionacie wezmą udział 24 drużyny.

Mecze pierwszej rundy rozgrywane będą w Bazylei, Innsbrucku i Debreczynie. Druga faza zaplanowana jest w Debreczynie i Budapeszcie. W stolicy Węgier odbędzie się też rywalizacja o medale.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kidawa-Błońska: "nauczycielowie", "rada gabitenowa", a w Polsce panuje dyktatura

/ Koalicja Obywatelska

  

Na programie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej "będą korzystać uczniowie i studenci, a także ich nauczycielowie". Nowa odmiana słowa "nauczyciel" to zasługa kandydatki Koalicji Obywatelskiej. Kidawa-Błońska stwierdziła także m.in., że polscy sędziowie są... prześladowani. I zasugerowała, że w Polsce panuje dyktatura.

Kidawa-Błońska słynie z wpadek i przejęzyczeń. Na swojej konwencji także nie obyło się bez takiej pomyłki, chociaż kandydatka KO czytała swoje przemówienie z kartki.

Małgorzata Kidawa-Błońska przekręciła też inne wyrażenie, mówiąc o... "radzie gabitenowej".

Kandydatka PO stwierdziła również, że sędziowie w Polsce są "prześladowani". Jako przykład podała Igora Tuleyę. - Prześladowanie sędziego to jest dyktatura - oceniła Kidawa-Błońska.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts