Nosowska z mężem chcą zająć miejsce Harry'ego i Meghan. To nagranie już jest hitem!

Książę Harry opuścił Wielką Brytanię i udał się do Kanady, gdzie dołączył do żony Meghan oraz ich syna Archiego. A że "wakat" po tej parze niesfornych byłych już członków Royal Family się zwolnił, Kasia Nosowska wpadła na pewien pomysł. To nagranie stało się hitem internetu!

PrtSc/ Instagram

W wydanym przez Pałac Buckingham oświadczeniu królowa Elżbieta II poinformowała, że w związku z tym, iż książę Harry i księżna Meghan zamierzają prowadzić bardziej prywatne życie, nie będą już używać tytułów Ich Królewskich Wysokości (HRH) ani otrzymywać żadnych funduszy publicznych, przysługujących w związku z pełnieniem oficjalnych obowiązków. 

Postanowienia te, które mają wejść w życie wiosną tego roku, zostały uzgodnione w reakcji na wywołany przez parę na początku stycznia kryzys w rodzinie królewskiej. Harry - młodszy syn następcy tronu, księcia Karola - oraz jego amerykańska żona niespodziewanie ogłosili na Instagramie, że zamierzają zrezygnować z roli wysokich rangą członków rodziny królewskiej, chcą sami się utrzymywać oraz planują dzielić czas między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Ich głównym zajęciem ma być fundacja charytatywna.

Skoro zaś para książęca opuściła na dobre dwór królewski, Kasia Nosowska wpadła na pewien pomysł i na swoim profilu na Instagramie zamieściła filmik...

Dzień dobry, tu Kasia i Paweł. W związku ze zwolnieniem się miejsca po Meghan i Harrym my ewentualnie bylibyśmy zainteresowani. Zwracam się tutaj do królowej. Tylko proszę szybko dać znać, bo nie wiemy, czy wracać bezpośrednio do kraju, czy może od razu do Londynu. Nam by się takie życie podobało, gdyż nie mamy planów na ten rok

- mówi.

Musicie to zobaczyć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oferta.

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Nosowska i jej mąż są w pełni gotowi!

 

 

Źródło: niezalezna.pl

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo