Kto brał srebrniki Kantora?

  

Wiaczesław Mosze Kantor, rosyjski oligarcha i zaufany człowiek Władimira Putina, o którym ostatnio niezwykle głośno za sprawą organizacji V Światowego Forum Holokaustu w Jerozolimie, w 2014 r. przy próbie – nieudanego – przejęcia Grupy Azoty wydał w Polsce ogromne pieniądze na marketing i lobbing.

Beneficjentami tych rosyjskich pieniędzy byli wpływowi doradcy PR‑owi i lobbyści, a także znani politycy oraz dziennikarze. Jak najszybciej powinniśmy poznać ich nazwiska! Powinniśmy wiedzieć, kto za rosyjskie srebrniki wspierał wybitnie antypolskie działania sterowane z Kremla, wspierane przez funkcjonariuszy rosyjskich służb specjalnych. Może być to jednak trudne. Wielu z tych sprzedawczyków cały czas ma wpływ na kształtowanie opinii publicznej oraz podejmowane w kraju decyzje. Zrobią więc wiele, aby te kompromitujące fakty nie ukazały się publicznie. Ujawnienie ich kolaboracji nie tylko pokrzyżowałoby im interesy, ale przede wszystkim całkowicie zrujnowałoby mozolnie budowaną reputację rzekomych patriotów i bojowników za polską sprawę.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts