Odkryto nowy tunel pod węgiersko-serbską granicą. Miał służyć nielegalnym imigrantom

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Nowy tunel prowadzący do Serbii pod ogrodzeniem granicznym znaleźli węgierscy policjanci w pobliżu wsi Csikeria na południu Węgier. Ich zdaniem, przez podkop nikt się jeszcze nie przedostał – poinformowały w środę media węgierskie.

Tunel, którego wejście było zamaskowane roślinnością, znalazł we wtorek pies policyjny. Podkop miał średnicę około 50 cm.

W listopadzie poinformowano, że policja zlikwidowała dwa tunele wykopane pod granicą węgiersko-serbską, przy czym w jednym z nich zatrzymano 44 nielegalnych imigrantów.

Według danych węgierskiej policji w zeszłym tygodniu udaremniono nielegalne przekroczenie granicy 151 osobom i na terytorium Węgier zatrzymano 766 nielegalnych imigrantów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kidawa-Błońska: "nauczycielowie", "rada gabitenowa", a w Polsce panuje dyktatura

/ Koalicja Obywatelska

  

Na programie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej "będą korzystać uczniowie i studenci, a także ich nauczycielowie". Nowa odmiana słowa "nauczyciel" to zasługa kandydatki Koalicji Obywatelskiej. Kidawa-Błońska stwierdziła także m.in., że polscy sędziowie są... prześladowani. I zasugerowała, że w Polsce panuje dyktatura.

Kidawa-Błońska słynie z wpadek i przejęzyczeń. Na swojej konwencji także nie obyło się bez takiej pomyłki, chociaż kandydatka KO czytała swoje przemówienie z kartki.

Małgorzata Kidawa-Błońska przekręciła też inne wyrażenie, mówiąc o... "radzie gabitenowej".

Kandydatka PO stwierdziła również, że sędziowie w Polsce są "prześladowani". Jako przykład podała Igora Tuleyę. - Prześladowanie sędziego to jest dyktatura - oceniła Kidawa-Błońska.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts