Siła złego na jednego

  

Znamy już prawie wszystkich kandydatów w zbliżających się wyborach prezydenckich. Wszyscy mają jedno zadanie: odebrać jak najwięcej głosów prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Cel jest jeden, należy doprowadzić do drugiej tury wyborów.

Wprawdzie kontrkandydaci, których już poznaliśmy, w większości wywołują uśmiech politowania, a nawet zażenowania, jednak należy pamiętać, że oni też zdobędą pewną liczbę głosów. W sumie może się okazać, że dojdzie do drugiej tury wyborów. Wielu na to liczy. Wiedzą, że to ich ostatnia szansa, żeby odzyskać przywileje i pieniądze, które utracili w ostatnich latach. Mając większość w Senacie i swojego prezydenta, zrobią wszystko, żeby doprowadzić do przyspieszonych wyborów parlamentarnych. Należy pamiętać, że Andrzej Duda wygrał z Bronisławem Komorowskim przewagą tylko 3 proc. głosów. Dlatego Polacy powinni odpowiedzieć sobie na pytanie, czy którykolwiek kontrkandydat prezydenta Dudy powiedziałby tak, mówiąc o reformie sądownictwa: „Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy, tak, tu jest Unia Europejska, ale przede wszystkim tu jest Polska”.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts