Obejrzyj "Boże Ciało" jeszcze przed Oscarami. Film Jana Komasy już na DVD

Już od 3 lutego, w sieci Empik, pojawi się w sprzedaży nominowany do Oscara, głośny i niezwykły film w reżyserii Jana Komasy – „Boże Ciało”. Od 16 lutego film będzie dostępy w pozostałych sklepach i sprzedaży on-line.

"Boże Ciało" od 3 lutego dostępne na DVD
fot. mat.pras.

"Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy walczy o Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej ceremonii wręczenia Oscarów 9 lutego 2020 w Dolby Theatre w Hollywood. Wszyscy, którzy chcieliby obejrzeć film jeszcze przed oscarową galą, mogą od 3 lutego kupić płytę DVD w sieci Empik. Do ogólnej sprzedaży płyta trafi 16 lutego. Ten wyjątkowy obraz, który został obsypany nagrodami na FPFF w Gdyni 2019 (w tym za najlepszą reżyserię i scenariusz) oraz podbija światowe festiwale filmowe, w polskich w kinach zobaczyło blisko 1,5 miliona widzów.

Wydanie filmu "Boże Ciało" na płytach dvd i blu-ray będzie wzbogacone o specjalnie przygotowaną audiodeskrypcję - wersję językową dla osób z niepełnosprawnością wzroku oraz polskie napisy dla osób niedosłyszących. Na pyłach znajdą się także napisy angielskie do filmu oraz szereg niezwykle ciekawych dodatków: materiał za kulis realizacji produkcji, materiały making of oraz – niewykorzystane, w filmie, sceny.

Na stronach Empiku jest już możliwy pre-order płyt DVD i Blu-ray.

 

Źródło: Kino Świat, mat.pras.

#Boże Ciało #Jan Komasa #Oscar #DVD #Blu-ray

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo