Trójka dzieci w 3,5 roku! Supermodelka chwali się zdjęciem przed kolejnym porodem

zdjęcie ilustracyjne, / instagram.com/barrefaeli

  

Izraelska super modelka Bar Rafaeli pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze szpitala. Kobieta cieszy się, że to już jej trzecie dziecko z mężem Adi Ezrą w ciągu 3,5 roku.

Tak wygląda prawdziwy glam. Trzecie dziecko w 3,5 roku. Życie jest piękne

- napisała modelka, która właśnie została mamą trzeciego dziecka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is what real GLAM looks like. 3rd baby in 3.5 years. ??? #FamilyIsEverything Life is beautiful ♥️

Post udostępniony przez Bar Refaeli (@barrefaeli)

Ze swoim mężem, 45-letnim biznesmenem, Bar Rafaeli ma jeszcze dwie córki 3-letnią Liv i 2-letnią Elle.

Pod koniec ubiegłego roku supermodelka zamieściła post ze zdjęciami w każdej ciąży. Jednocześnie podkreśliła, że póki co nie planuje kolejnego dziecka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Same week, same place, same dress. Different years. Ready for a skinny decade ? ???

Post udostępniony przez Bar Refaeli (@barrefaeli)

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: instagram.com, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Miliony na walkę z otyłością, cukrzycą i na rehabilitację

/ https://www.opolskie.pl/

  

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu otrzyma 3,5 mln złotych od samorządu województwa na realizację dwóch programów: "Ćwicz i żyj zdrowo" oraz "Zmień styl życia i sięgnij po zdrowie" - poinformowało biuro prasowe opolskiego urzędu marszałkowskiego.

Jak informuje opolski urząd marszałkowski, koszt obydwu programów to blisko 3,5 mln złotych, z czego ponad 90 procent stanowi dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego. Ich celem jest m.in. profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych w różnych grupach wiekowych. Realizacja projektów rozpocznie się w marcu tego roku.

Pierwszy program "Zmień styl życia i sięgnij po zdrowie" adresowany jest do osób w wieku od 6 do 65 roku życia. Za 2,2 mln złotych specjaliści z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przeprowadzą badania przesiewowe w kierunku nadwagi, otyłości i cukrzycy, którymi obejmą grupę około 10 tysięcy osób. Następnie ponad trzystu zakwalifikowanych do drugiego etapu pacjentów będzie objętych kompleksową opieką. Przygotowane dla nich zostaną m.in. zajęcia rehabilitacyjne, porady dietetyków i psychologów. Projekt będzie realizowany przez najbliższe dwa lata.

Z drugiego programu "Ćwicz i żyj zdrowo", o wartości 1,2 mln złotych, korzystać będą mogły osoby po incydentach sercowo-naczyniowych i zagrożone przedwczesnym opuszczeniem rynku pracy. Do programu mogą przystąpić osoby przed 65 rokiem życia. W warunkach ambulatoryjnych będzie im udzielana pomoc kardiologiczna. Dodatkowo uczestnicy programu będą korzystali z warsztatów edukacyjnych, indywidualnych konsultacji z psychologiem i dietetykiem. Według założeń autorów projektu, z tej formy pomocy w ciągu dwóch lat skorzysta ponad czterystu chorych. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts