Pokora i reformy!

  

Wysokie i stabilne poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości spędza sen z powiek politykom obozu anty-PiS. Ktokolwiek śledzi polską politykę od początków transformacji, ktokolwiek ma jakiekolwiek pojęcie o naszym życiu publicznym w ciągu kilku ostatnich dekad, musi dostrzec ten fenomen.

To naprawdę niezwykła sytuacja: przy tak wielu otwartych frontach, przy skoncentrowanych atakach elity III RP, przy wsparciu unijnych instytucji anty-PiS nie potrafi skutecznie zmienić nastrojów społecznych. Coś naprawdę pękło, coś się skończyło: liberalno-lewicowa propaganda już nie działa tak sprawnie jak kiedyś. Kluczem są, jak sądzę, zarówno kwestie tożsamościowe, jak i społeczne. Obie uderzają w status quo III RP. PiS musi pilnować tych dwóch kwestii. A wyzwań przecież nie brakuje. Co robić? Być stanowczym w reformach i nie popadać w samozachwyt.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts