Dawid Ogrodnik jako śp. ksiądz Kaczkowski. To podobieństwo robi wrażenie!

Dawid Ogrodnik / fot. Jacek Poremba / East Studio/mat.pras.

Już w przyszłym roku do kin trafi film inspirowany postacią śp. księdza Jana Kaczkowskiego. W charyzmatycznego kapłana wcieli się Dawid Ogrodnik. Zdjęcia z planu opublikowane przez producenta filmu "Na pełnej petardzie" (tytuł roboczy) świadczą o kolejnej fantastycznej metamorfozie aktora. Sami zobaczcie!

Ksiądz Jan Kaczkowski zmarł w 2016 roku po długiej walce z chorobą nowotworową - glejakiem mózgu. Był duszpasterzem, doktorem teologii i bioetykiem. Z jego inicjatywy powstało Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio, które funkcjonuje do dziś. W wolontariat hospicyjny angażował tzw. trudną młodzież i osoby skazane. Był ambasadorem zorganizowanych w 2016 w Krakowie Światowych Dni Młodzieży. Kiedy zachorował na raka, otwarcie mówił o swojej chorobie i głosił rekolekcje, sam siebie nazywając "onkocelebrytą".

W 2021 roku na ekrany polskich kin trafi film "Na pełnej petardzie" (tytuł roboczy), który opowie o niezwykłej postaci ks. Kaczkowskiego. W głównego bohatera wcieli się Dawid Ogrodnik ("Ikar. Legenda Mietka Kosza", "Ostatnia rodzina"). Zdjęcia z planu udostępnione przez producenta filmu East Studio, wywołały falę komentarzy - wszystko przez niesamowite podobieństwo ucharakteryzowanego aktora do granej przez niego postaci:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts