Z OSTATNIEJ CHWILI

Żużlowcy Motoru Lublin drużynowymi mistrzami Polski • • •

Rura i skąpo ubrana tancerka – to nie nocny klub, a kwesta na WOŚP! Na wszystko patrzyły dzieci

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, tymczasem internauci bacznie śledzący relacje z poszczególnych sztabów zwrócili uwagę na dość nietypową formę kwestowania. W gminie Męcinka, gdzie sztab reaktywował się po kilkuletniej przerwie, w akcję zbierania do puszek włączyli się samorządowcy, sołtysi, pielęgniarki, strażacy i lokalne stowarzyszenia. Jedną z atrakcji był... taniec na rurze do utworu „Hallelujah”. A wszystko na oczach siedzących w pierwszych rzędach dzieci.

zdjęcie ilustracyjne
Виктория Бородинова; pixabay.com / Creative Commons CC0

„Józef Staworowski z Jawora da koncert na harmonijce ustnej a do świata magii zaprosi iluzjonista Daniel Jedynak. Odbędzie się także mistrzowski taniec brzucha i występ instruktorów pole dance”.
- tak zapowiadano atrakcje niedzielnej licytacji na rzecz WOŚP.
 

Wójt Mirosław Brzozowski, a zarazem honorowy szef gminnego sztabu WOŚP tak zachwalał atrakcje przygotowane w tym roku:

W tę niedzielę nie trzeba gotować rosołu. Zapraszamy do orkiestrowego bufetu, w zamian oczekujemy choć symbolicznego datku do puszki.
- zachęcał do udziału w akcji Mirosław Brzozowski.

Uwagę internautów błyskawicznie zwróciły jednak pokazy instruktorów pole dance – czyli po prostu... tańca na rurze. Co ciekawe opublikowany 13 stycznia post z oficjalnej strony WOŚP Męcinka na Facebooku, który jeszcze dziś rano był tam dostępny, został usunięty, gdy tylko tematem zaczęły interesować się media. Zachowały się jednak screeny...


[print screen: facebook.com/wospmecinka]
 
Przy dźwiękach „Hallelujah” dość skąpo odziana tancerka wyginała się i prężyła na rurze na oczach zebranych w pierwszych rzędach dzieci.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, regionfan.pl, tvregionalna.pl

#WOŚP #Męcinka #taniec na rurze

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo