Niewytłumaczalna śmierć Przyjaciela

  

Przyjaciel, dla wielu redakcyjny kolega jeszcze z czasów antykomunistycznego podziemia, Krzysztof Leski został zamordowany. Brutalna śmierć dziennikarza zawsze jest wstrząsająca. Leski zapłacił życiem za to, że otworzył zagubionemu drzwi do swojego domu.

Zginął, bo w ludziach widział dobro. Mogliśmy się radykalnie różnić w ocenie politycznych wydarzeń, on nie ukrywał w ostatnich latach, że nie jest mu po drodze z rządami Zjednoczonej Prawicy. Nigdy jednak nie szufladkował znajomych wedle poglądów politycznych, co dziś jest niestety standardem. Miał wielu przyjaciół po „prawej stronie”. Tuż po jego śmierci internet aż huczał od plotek, które urągały pamięci zmarłego. Na forach internetowych nie brakowało absurdalnych domysłów i teorii spiskowych, które z pozoru miały wyjaśniać niewytłumaczalną tragedię. Prawda jest niestety taka, że Krzysztof Leski został zamordowany, bo zaufał i chciał pomóc. Nie zasłużył na ten los. Ostatnie pożegnanie dziennikarza odbędzie się w piątek na Powązkach Wojskowych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts