Grodzki stracił spokój. Do dziennikarza TVP: Teraz ja mówię! Nie będę dyskutował

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

"Pan wielokrotnie mówił nieprawdę, a teraz ja mówię prawdę!", "pan dżentelmenem nie jest", "czy pan sobie zdaje sprawę z absurdów pana pytań" - to tylko niektóre obraźliwe wypowiedzi marszałka Tomasza Grodzkiego pod adresem dziennikarza. Co wyprowadziło Grodzkiego z równowagi? Pytania o kolejne relacje byłych pacjentów lub ich bliskich ujawniających, że wręczali mu pieniądze.

Na nagraniu zamieszczonym przez Grzegorza Furgo, byłego posła Nowoczesnej, a obecnie p.o. dyrektora Centrum Informacyjnego Senatu widać, jak operator przypadkowo uderza kamerą w głowę Małgorzatę Daszczyk, dyrektor gabinetu marszałka Senatu. Furgo zamieścił na Twitterze wpis w sensacyjnym tonie, jakoby operator zrobił to specjalnie. 

Pytany na konferencji prasowej w Senacie o tę sprawę marszałek Tomasz Grodzki ewidentnie stracił spokój.

W polskiej tradycji dżentelmeneria wobec kobiet jest wdrukowana w filozofię każdego mężczyzny. Oczekuję, panie redaktorze, że pan przeprosi panią dyrektor, bo jeżeli w "Wiadomościach" wmawiacie, że to ona zaatakowała kamerzystę, a pan życzy jej zdrowia z przymrużeniem oka, to znaczy, że pan dżentelmenem nie jest

 - przekonywał. I nie wytrzymał: "teraz ja mówię, teraz ja mówię, teraz ja mówię! - zaznaczył.

Pan wielokrotnie mówił nieprawdę, a teraz ja mówię prawdę! Czaszka kobiety jest cieńsza, niż czaszka mężczyzny. Oczywiście, to był przypadek (...) Nie będę z panem dyskutował, póki pan nie przeprosi.

Pytany zaś o kolejne doniesienia w sprawie afery kopertowej marszałek Grodzki odniósł się w kuriozalny sposób. Nowe fakty ujawnił wczoraj portal Niezależna.pl.

Co do zarzutów z zaświatów - był taki film "Ghostbusters" a ja jako wielbiciel "Gwiezdnych Wojen" dowiedziałem się, że 10 epizod to będzie, że "dawano, dawno temu w odległej galaktyce znaleziono zeszyt, gdzie dziewczynka napisała, że w wieku 5 lat Tomek Grodzki, również mający 5 lat, wyrwał jej zęba mlecznego, bo o to prosiła, dała mu 2 zł, a on jej nie dał faktury". Czy pan sobie zdaje sprawę z absurdów pana pytań?

- pytał.

I wybiegł z konferencji...

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Katar: tam też już koronawirus

/ leo2014

  

W Katarze zdiagnozowano pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem - poinformowało tamtejsze ministerstwo zdrowia. Pacjentem jest 36-letni mężczyzna, który niedawno wrócił z Iranu.

Resort poinformował, że stan zakażonego jest stabilny.

Po informacji katarskiego ministerstwa zdrowia jedynym krajem Zatoki Perskiej, w którym nie stwierdzono jeszcze infekcji, jest Arabia Saudyjska. Najgorsza sytuacja jest w Iranie, gdzie według rządowych informacji zmarły 43 osoby, a niemal 600 jest zakażonych.

Większość infekcji w krajach tego regionu stwierdzono u osób, które odwiedziły niedawno Iran bądź miały kontakt z osobami będącymi w tym kraju. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts