Polak zębem narwala terrorystę nawala

  

Nowy Rok, czas błogosławieństw, ale świat skrzeczy. „Rosjanie w kilka godzin wymordowali 25 tysięcy Polaków na warszawskiej Pradze – minęła właśnie zapomniana 223. rocznica”. Rzeź Pragi, dzieci nabijane na bagnety. „Nie chcę Cię takiej, Polsko! Już wolałam Cię pod protektoratem Rosji” – i oni chcą być nazywani polską elitą. „Kiedy polskiej wolności nie będzie można złamać? Tylko wtedy, kiedy Polska będzie wolna wolnością Boga” – odpowiada Ojciec polskiego Kościoła. Każdy, kto atakuje Arcybiskupa Jędraszewskiego, jest byłym kapusiem i/lub wrogiem Polski.

Michał Boni: „Abp Jędraszewski to nie tylko cymbał – to samo ZŁO”. Ks. prof. Skrzypczak: „Abp Jędraszewski ściąga na siebie ciosy, ponieważ jest trafny w diagnozie”. „15 biskupów stanęło w obronie abp Marka Jędraszewskiego!”. Dlaczego tak niewielu?

Noblistka Tokarczuk chce ,,sprywatyzować religię”, katolicyzm bardzo jej przeszkadza. Tak szybko poczuła się zbawczynią świata. „Tam gdzie religia miesza się do życia ludzi, tam rodzi najwięcej bólu i cierpienia”. „Włochy wprowadzają obowiązkowe lekcje o zmianach klimatu. To pierwszy taki przypadek na świecie” – i już macie swoją nową religię.

Holland zresztą dopowiedziała, że Polakom chciała stworzyć religię w miejsce katolicyzmu.

„Pawlik Morozow powraca. Donoszące na »babcię – starą ekologiczną świnię« niemieckie dzieci potwierdzają diagnozę abpa Jędraszewskiego”. Za to „kolejne badania naukowe nie potwierdzają antropicznej teorii globalnego ocieplenia”. Piszę o tym od 15 lat. Wkrótce książka o rewolucji śmierci, aborcji i chaosie. Biskup Thomas Paprocki z amerykańskiej diecezji Springfield do polityków: „Wspierasz aborcję? Nie przyjmuj komunii!!!” Tyle.

„Homoideologia w duńskim sporcie. Polak zmuszony do założenia tęczowej opaski”. „Jeśli Duda przegra, rząd PiS upadnie” – już dzielą skórę na niedźwiedziu. „Piccolo rozkręca magię” – za mały macie rynek, gnoje, zabieracie się z reklamą alkoholu za dzieci?

„Nie warto marnować czasu na kiepskie relacje i ponure związki. Lepiej oczyścić siebie i swoje życie z toksycznych, zmanierowanych układów” – czytam na Facebooku.

Sakrament małżeństwa rozwalony, wszyscy cierpią, najbardziej niewinne dzieci. Gratulacje.

„Dalekowschodnie źródła ideologii wegańskich” – siostra Michaela Pawlik OP wali jak zwykle z grubej rury, ale w końcu ma rację.

„Imigranci chcieli zgwałcić Szkotkę, trafili na mistrzynię karate”, Polak zębem narwala terrorystę nawala, duch w narodzie nie ginie. Polska uratuje Europę, jesteśmy odpowiedzialni za to, cały świat jęczy i płacze, bo nie poznał Boga.

Nadeszła pełnia czasu, ludzkość jest w sile wieku, wiele ma przed sobą, musi tylko być wierna miłości, a dużo jeszcze dokona. Bóg krwią Syna wykupił nas i adoptował. 

Jestem bratem Pierworodnego, synem Boga. Często słyszę w sercu Ducha mego Brata, który woła: „Abba, Ojcze”. Ale kiedy ćpałem, nie słyszałem.

Boisz się ciszy? Cały czas słuchawki, radio brzęczy nawet w nocy? Seriale pełne emocji i uczuć, ale przecież nie twoich. Każde wiadomości pełne adrenaliny i gniewu.

Neurotransmitery, alkohol, złość, kompulsywna pobożność, jazgot... Podczas modlitwy cały czas mówisz, chwili nawet nie słuchasz. Nie chcesz spojrzeć sobie w twarz, to boli.

Odwracasz się od przyjaciół, bo delikatnie próbowali cię ostrzegać. Boisz się cichego głosu, słychać go tylko w ciszy. Jesteś niewolnikiem, nie synem. Chcesz być niewolnikiem, bo wolność kosztuje. Narzekasz, wszystko jest do dupy, wszyscy się sprzysięgli przeciw tobie. Wolisz być niewolnikiem, kombinat narko-alko-porno ma z ciebie sporo kasy. Albo żywisz się tylko własną żółcią: ojciec zły, matka manipuluje, brat interesowny, wszyscy z rodziny na ciebie czyhają. Niech Bóg się zmiłuje nade mną i nad tobą i nam błogosławi.

Bóg właśnie przemówił do nas przez Synka. Już wkrótce Wielki Post, zdrada, katownia, golgota. Pusty grób, zesłanie Ducha, dla duszy zielone świątki. Przez serce Maryi życzę ci wszystkich błogosławieństw. Niech się narody cieszą i weselą, niech rzeki klaszczą w dłonie, drzewa podskakują z radości, góry tańczą, bo Imię Jezus – „Jahwe jest zbawieniem” się tłumaczy. Niech i ciebie zbawi.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts