Samobójca zabił siebie i żonę

Przyczyną zgonu małżonków, których ciała znaleziono w sobotę we wsi Szynych koło Grudziądza (Kujawsko-pomorskie), było wykrwawienie spowodowane ranami kłutymi - poinformował dziś rzecznik Prokuratury Okręgowej w Toruniu Andrzej Kukawski.

zdjęcie ilustracyjne
stux CC0

- Przeprowadzone sekcje zwłok wykazały, że do zgonów obu osób doszło na skutek wykrwawienia, które było spowodowane ranami kłutymi. Na podstawie ustaleń sekcyjnych wiadomo, że kobieta zmarła pierwsza. Umiejscowienie ran i kanały ran w ciele mężczyzny sugerują, że jest to z jego strony zamach samobójczy

- powiedział prokurator Kukawski.

Na ciele kobiety stwierdzono liczne rany kłute, a na ciele mężczyzny dwie rany. Na miejscu znaleziono nóż, którym zadano ciosy.

Rzecznik prokuratury ograniczył się podania tylko tych ustaleń. Zaznaczył, że wiele spraw będzie wyjaśnianych w śledztwie o zabójstwo, które prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu.

Policja o znalezieniu zwłok kobiety i mężczyzny na łące we wsi Szynych została poinformowana po godzinie 23 w sobotę. Ciało kobiety znajdowało się w samochodzie, a ciało mężczyzny na zewnątrz, niedaleko auta. Zmarli byli małżeństwem, mieszkali w powiecie grudziądzkim.

 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo