Kto jest kretem w ABW

  

W każdej instytucji państwowej zawsze znajdą się jakieś czarne owce. Nie brakuje ich niestety również w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW). Od kilku miesięcy trwa tam wewnętrzne polowanie na nieuczciwych funkcjonariuszy, którzy chronili przestępców, przekazując im niejawne informacje, a także uprzedzając o prowadzonych przez organy ścigania działaniach.

Niedawno wewnętrzni weszli do Wydziału Zamiejscowego we Wrocławiu Delegatury ABW w Poznaniu. Każdy z funkcjonariuszy musiał oddać posiadane telefony – zarówno prywatne, jak i służbowe. Chodzi o ustalenie, kto jest kretem przestępców w Agencji. Akcja we Wrocławiu to może być jednak wierzchołek góry lodowej. Wszystko dlatego, że od dawna do centrali Agencji napływały doniesienia, że nie tylko poznańska delegatura cieknie niczym przysłowiowy durszlak.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts