Wyślij kopertę marszałkowi Grodzkiemu! Akcja "GP" w nowej internetowej odsłonie

Do dzieła! Marszałek Grodzki bez koperty jest jak Wałęsa bez kuponów totolotka, Kwaśniewski bez flaszki albo Tusk bez Angeli Merkel, jednym słowem czuje się nieswojo bez czegoś, co dotąd towarzyszyło mu w życiu. W bieżącym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska" (do 14 stycznia w kioskach) znajdą Państwo specjalną kopertę, którą można wysłać Tomaszowi Grodzkiemu. Teraz - banknot z wizerunkiem profesora Grodzkiego można wysłać również marszałkowi mailowo!

Pierwszy sposób wysłania koperty marszałkowi jest banalnie prosty: wydrukowaną w bieżącym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska" (do 14 stycznia w kioskach) wycinamy i sklejamy, a następnie wypełniamy ją tak hojnie, jak tylko nas stać (redakcja "GP" zaleca włożenie do niej niezwykle specjalnego banknotu publikowanego w tygodniku). I wysyłamy pod adres podany na kopercie. 

Rozszerzamy jednak akcję również na pocztę elektroniczną. Już dziś można wysłać specjalny wirtualny banknot poprzez internet: na adres Tomasz.Grodzki@senat.gov.pl. Wystarczy kliknąć w pole "Kliknij i wyślij e-mail" i załączyć pobrany banknot:

Kliknij i wyślij e-mail

Jeśli wystąpi problem z tzw. klientem poczty, można także pobrać banknot z wizerunkiem Tomasza Grodzkiego i samemu wysłać go marszałkowi drogą mailową na podany wyżej adres!  

Zachęcamy również do udostępniania specjalnego banknotu w mediach społecznościowych - na Facebooku, Twitterze czy Instagramie - z hasztagiem #KopertadlaMarszałka / #OneHundredGrodzki

Pobierz banknot [JPG]

 

 Źródło: niezalezna.pl

#koperta #Tomasz Grodzki

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo