Wyślij kopertę marszałkowi Grodzkiemu! Akcja "GP" w nowej internetowej odsłonie

  

Do dzieła! Marszałek Grodzki bez koperty jest jak Wałęsa bez kuponów totolotka, Kwaśniewski bez flaszki albo Tusk bez Angeli Merkel, jednym słowem czuje się nieswojo bez czegoś, co dotąd towarzyszyło mu w życiu. W bieżącym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska" (do 14 stycznia w kioskach) znajdą Państwo specjalną kopertę, którą można wysłać Tomaszowi Grodzkiemu. Teraz - banknot z wizerunkiem profesora Grodzkiego można wysłać również marszałkowi mailowo!

Pierwszy sposób wysłania koperty marszałkowi jest banalnie prosty: wydrukowaną w bieżącym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska" (do 14 stycznia w kioskach) wycinamy i sklejamy, a następnie wypełniamy ją tak hojnie, jak tylko nas stać (redakcja "GP" zaleca włożenie do niej niezwykle specjalnego banknotu publikowanego w tygodniku). I wysyłamy pod adres podany na kopercie. 

Rozszerzamy jednak akcję również na pocztę elektroniczną. Już dziś można wysłać specjalny wirtualny banknot poprzez internet: na adres Tomasz.Grodzki@senat.gov.pl. Wystarczy kliknąć w pole "Kliknij i wyślij e-mail" i załączyć pobrany banknot:

Kliknij i wyślij e-mail

Jeśli wystąpi problem z tzw. klientem poczty, można także pobrać banknot z wizerunkiem Tomasza Grodzkiego i samemu wysłać go marszałkowi drogą mailową na podany wyżej adres!  

Zachęcamy również do udostępniania specjalnego banknotu w mediach społecznościowych - na Facebooku, Twitterze czy Instagramie - z hasztagiem #KopertadlaMarszałka / #OneHundredGrodzki

Pobierz banknot [JPG]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Macron przyjedzie do Polski

/ Foundations World Economic Forum [CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]

  

Prezydent Francji Emmanuel Macron złoży państwową wizytę w Polsce w dniach 3-4 lutego - poinformował Pałac Elizejski. W trakcie wizyty francuski przywódca będzie przebywał w Warszawie i Krakowie.

Szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski pod koniec grudnia powiedział, że w lutym spodziewana jest wizyta w Polsce prezydenta Francji.

"Mogę wstępnie zakomunikować, że spodziewamy się w lutym wizyty prezydenta Macrona w Polsce" – przekazał Szczerski. Przypomniał, że Macron i Duda spotkali się na marginesie posiedzenia Rady Północnoatlantyckiej w Londynie na początku grudnia.

"Efektem tej rozmowy jest przygotowywana wizyta prezydenta Macrona w lutym. Mam nadzieję, że dojdzie ona do skutku i będziemy mogli ją oficjalnie potwierdzić" – powiedział Szczerski

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts