Davos – tak, Putin – nie

  

Ci, którzy publicznie krytykowali prezydenta RP za jego nieobecność w Izraelu na mającej się odbyć ustawce z Putinem lub wylewali krokodyle łzy nad rzekomym osamotnieniem Polski w tym kontekście, albo nie wiedzą, co bredzą, albo mają złą wolę. Po skandalicznych występach prezydenta (pułkownika KGB) Putina można się spodziewać, że na spotkaniu finansowanym przez prywatną fundację rosyjskiego oligarchy „car z Moskwy” powtórzy swoje oszczerstwa – tym bardziej nie powinien ich wysłuchiwać prezydent Rzeczypospolitej.

Ci, którzy podkreślają, że nie będzie tam naszego prezydenta, a będą prezydenci Francji i Niemiec, nie zająknęli się, gdy za rządów PO i PSL tzw. format normandzki, mający uśmierzyć wojnę między Rosją a Ukrainą, też był z udziałem prezydentów obu tych państw Trójkąta Weimarskiego – ale bez Polski. Hipokryzja jest, zdaje się, ulubioną bronią opozycji i dawnego medialnego establishmentu. Skądinąd jest jeszcze jeden powód pożądanej nieobecności w tym czasie w Izraelu prezydenta Dudy, który przy wielu swoich zaletach nie ma daru św. Ojca Pio i nie potrafi być w dwóch miejscach naraz – w tym czasie będzie walczył o nasze interesy gospodarcze na szczycie w Davos.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts