Pierwszy polski "thriller erotyczny" budzi kontrowersje. Zwiastun tylko dolał oliwy do ognia

7 lutego na ekrany kin trafi film „365 dni”, czyli ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Film, o którym już mówi się, że ma być polską wersją "50 twarzy Greya", budzi kontrowersje od samego początku. Opublikowany niedawno w sieci zwiastun (który już doczekał się ponad 1,5 miliona wyświetleń!) tylko podsyca emocje...

"365 dni" od 7 lutego w kinach
fot. YouTube

„365 dni”, ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej, to jedna z najbardziej głośnych polskich premier 2020 roku. 7 lutego, dokładnie tydzień przed Walentynkami, kinami zawładną Laura Biel i Massimo Torricelli – główni bohaterowie filmu. Ze względu na ogromne zainteresowanie widzów, wyjątkowo wcześnie uruchomiona została przedsprzedaż biletów, które znikają w ekspresowym tempie.

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

- zapowiada dystrybutor filmu, NEXT FILM.

Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W rolach Laury i Massima zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

ZWIASTUN:

 

 Źródło: niezalezna.pl, Next Film

 

#thriller erotyczny #ekranizacja #walentynki #Blanka Lipińska #„365 dni”

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo