Artur Rojek wrócił z nowym singlem. "Sportowe życie" już na YouTube

Artur Rojek powraca po sześciu latach z kolejnym solowym albumem / fot. YouTube

  

Sześć lat po udanym solowym albumie "Składam się z ciągłych powtórzeń" Artur Rojek powraca z nowym singlem. Wideoklip do piosenki "Sportowe życie" można od piątku obejrzeć w serwisie YouTube.

Poranek wybucha w tle, a ja oddaje w Wasze ręce pierwszy utwór z mojej drugiej solowej płyty "Kundel". Po kilku latach ciszy czuję się, jakbym trochę znowu debiutował. To ekscytujące. 
Jak Wam podoba się „Sportowe życie”? 

- napisał na Facebooku Artur Rojek, prezentując teledysk do najnowszego singla. Piosenka promuje album pt. "Kundel".

Poprzedni solowy album artysty z kwietnia 2014 roku ("Składam się z ciągłych powtórzeń")  dotarł do drugiego miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. We wrześniu 2014 odebrał certyfikat platynowej płyty za sprzedaż albumu w 30-tysięcznym nakładzie w Polsce. Rok po ukazaniu się płyty Artur Rojek odebrał statuetkę „Fryderyka” za wygraną w kategorii "Album roku – pop".

Pytając za samym wokalistą - jak Wam się podoba "Sportowe życie"?

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Prezydent: zwycięstwo "Solidarności" przyniosło wolność całej Środkowej Europie

/ Kancelaria Premiera

  

- Nie byłoby upadku Muru Berlińskiego, nie byłoby wolności dla innych narodów, nie byłoby zjednoczenia Niemiec, gdyby nie "Solidarność", gdyby nie ofiara tych wszystkich, co walczyli - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Katowicach.

Prezydent Andrzej Duda oraz premier Mateusz Morawiecki wzięli udział w Karczmie Piwnej Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność”.

Duda dziękował za zaproszenie na uroczystość, która - jak mówił - w tym roku ma dla niego wyjątkowych charakter. Dziękował przy tym, że podczas spotkania uczczono osoby, które kiedyś walczyli w kopalni Wujek, abyśmy "mogli żyć w wolnej Polsce".

Prezydent podczas wystąpienia zwracał uwagę, że w tym roku przypada 40-lecie istnienia "Solidarności". "Chciałbym, aby ten rok w ogóle miał w Solidarności, także i z punktu widzenia prezydenta, głowy państwa charakter wyjątkowy. Dlatego zaprosiłem pana przewodniczącego i całą Komisję Krajową, aby to pierwsze posiedzenie Komisji Krajowej w tym roku odbyło się na Sali Kolumnowej w Pałacu Prezydenckim" - oświadczył Duda.

Po to, aby nie tylko ludzie Solidarności, ale by wszyscy nasi współobywatele widzieli, że dzieje się rzeczywiście coś ważnego i coś historycznego, a takim jest jubileusz 40-lecia tego wielkiego związku zawodowego, a tak naprawdę u swojego zarania największego ruchu społecznego, jaki kiedykolwiek istniał, przede wszystkim w Europie, ale także i na świecie. Ruchu masowego, ruchu oddolnego, ruchu, który chciał wolności. Do tej wolności dążył i - co najważniejsze - tę wolność uzyskał. Zdobył ją pokojowo, bez broni w ręku. Zdobył ją podniesioną w górę dłonią ze znakiem "V" i tym właśnie zwyciężył. I modlitwą, i swoją niezłomną postawą

- mówił prezydent.

"To jest właśnie wielkie zwycięstwo Solidarności, które przyniosło wolność całej Środkowej Europie i spowodowało upadek Muru Berlińskiego. Nie byłoby upadku Muru Berlińskiego, nie byłoby wolności dla innych narodów, nie byłoby zjednoczenia Niemiec, gdyby nie Solidarność, gdyby nie ofiara tych wszystkich, co walczyli, tych wszystkich, co cierpieli, a przede wszystkim tych, co zginęli wtedy za wolną Polskę 39 lat temu"

- podkreślił prezydent Duda.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts