Krzysztof Piątek zagra w Tottenhamie. AC Milan sprzedaje Polaka do Premier League

AC Milan porozumiał się z Tottenhamem w sprawie Krzysztofa Piątka. Polak za 28 milionów funtów trafi do ubiegłorocznego finalisty Ligi Mistrzów. Napastnik w niedzielę przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt na 3,5 roku - informuje "The Sun".

Krzysztof Piątek zagra w Tottenhamie
facebook.com/pjona9official

AC Milan od dłuższego czasu chciał pozbyć się Krzysztofa Piątka. Polak w ubiegłym sezonie zachwycał, ale ostatnio zawodzi. Tylko cztery gole (trzy z rzutów karnych) zdobyte w Serie A spowodowały, że plotki o transferze napastnika przybierały na sile z tygodnia na tydzień.

Tottenham zgodził się zapłacić AC Milan za Krzysztofa Piątka 28 mln. funtów

Po tym jak Milan pozyskał Zlatana Ibrahimovica klamka ostatecznie zapadła. Krzysztof Piątek zagra w Premier League. Tottenham pilnie potrzebuje wzmocnienie w ataku, bo kontuzjowany jest Harry Kane. Anglik nie będzie mógł kopać piłki przez kilka miesięcy i trener "Kogutów" - Jose Mourinho uznał, że Piątek będzie idealnym zastępstwem.

Wcześniej Polak był łączony z wieloma drużynami z Włoch i Niemiec. Piątek i jego doradcy starannie jednak wybierali klub do którego mógłby przenieść się napastnik. Czy będący ostatnio w kryzysie Tottenham okaże się dla Piątka dobrym wyborem okaże się już wkrótce.

 

 Źródło: the sun, niezalezna.pl

#Krzysztof Piątek #AC Milan #Tottenham

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo