Kto zagra razem z Owsiakiem? Rabiej i jego partner oferują... kolację. Cena jest zdumiewająca!

zdjęcie ilustracyjne / Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska; instagram.com/michalcessanis

  

Już wkrótce finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a z tej okazji można znaleźć dość nietypowe aukcje. Na przykład... kolację z Pawłem Rabiejem i jego partnerem. Co ważne, wiceprezydent Warszawy i jego "druga połówka", osobiście przygotują jedzenie. Znalazła się już nawet pierwsza chętna osoba.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 r. Zebrane pieniądze mają zostać przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci. W tym roku chodzi o sprzęt niezbędny w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i neurochirurgii. Mają być to m.in.: lampy i stoły operacyjne, diatermie, aparaty do znieczulania, sprzęt monitorujący, urządzenia teletransmisyjne, aparaty RTG i zestawy endoskopowe.

Tradycją stało się już, że niektórzy politycy przekazują na licytacje "coś od siebie". Postanowiliśmy sprawdzić, co w tym roku proponują władze Warszawy.

Prezydent Rafał Trzaskowski przekaże zwycięzcy aukcji pakiet książek. Składają się na niego publikacje laureatów 12. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, 11. edycji Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki oraz Nagrody Historycznej m.st. Warszawy im. Kazimierza Moczarskiego.

- Warszawianki i warszawiacy są zaczytani i wiem, że cenią wartościowe książki, sam też nie wyobrażam sobie życia bez czytania. Dlatego z radością przekazuję na szczytny cel fundacji WOŚP zestaw tytułów, które w zeszłym roku zostały uhonorowane literackimi nagrodami miasta stołecznego Warszawy

- powiedział Trzaskowski o tej licytacji.

Przebił go jednak wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej z partnerem, dziennikarzem i podróżnikiem Michałem Cessanisem przygotuje dla zwycięzców licytacji... kolację inspirowaną kuchnią azjatycką.

- Zwiedziliśmy niemal cały świat, spróbowaliśmy różnych smaków. Jak do tej pory najbardziej zainspirowała nas kuchnia Bangkoku, Hanoi, Seulu i Singapuru. Na co dzień zaś nieustannie inspiruje nas Warszawa. By wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zapraszamy was na wspólną kulinarną podróż przez tradycje kulinarne najsmaczniejszych miejsc w Azji. Przygotujemy dla was autorską kolację – inspirującą podróż przez kultury i smaki Dalekiego Wschodu

- czytamy w opisie tej aukcji WOŚP.

Rabiej i Cessanis wczuli się w rolę i nagrali nawet specjalny film z tej okazji:

Jak się dowiadujemy z opisu aukcji, będzie to kolacja dla 20 osób, a aukcja odbywa się w formule "kup teraz". Znalazł się już nawet jeden chętny, który przyjdzie na kolację z Rabiejem i jego partnerem. Cena - 999,00 zł.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, Niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Dolnośląskie: 6 nowych przypadków

/ Mojpe

  

U kolejnych sześciu osób z województwa dolnośląskiego potwierdzono zakażenie koronawirusem – poinformowało biuro prasowe wojewody. W sumie w regionie odnotowano 199 zachorowań. Czterech pacjentów zmarło.

W wydanym komunikacie służby prasowe wojewody dolnośląskiego poinformowały, że potwierdzono sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. „Trzy osoby są hospitalizowane w szpitalach we Wrocławiu, Bolesławcu i Wałbrzychu. Pozostałe osoby poddane zostały izolacji domowej” – podano.

Nowi zdiagnozowani pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry oraz z powiatów - jeleniogórskiego i zgorzeleckiego.

W sumie w województwie dolnośląskim odnotowano 199 przypadków zakażenia koronawirusem, cztery osoby zmarły.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts